Niewidzialne ogrodzenie dla psa

Komplet obroży elektrycznej dla psa

Dzięki niemu możesz zabezpieczyć np.: ogród, basen, lub pomieszczenia. Długo¶ć obroży jest regulowana od 34 do 66cm. Gdy pies zbliża się do strefy zabronionej otrzymuje impuls, trwaj±cy nie dłużej niż 0,002 sek. i nie jest mocniejszy niż 10mikroamper. Dla bezpieczeństwa obroża nie dostarczy impulsu dłuższego niż 30 sek.

Zawarto¶ć zestawu:

instrukcja montażu wszystkie elementy aby zainstalować w pełni funkcjonalne i działaj±ce ogrodzenie dla jednego psa. Do budowy takiego nie są potrzebne paliki ani izolatory. Gwarancja - 2 lata na nadajnik i odbiornik.
niewidzialne-ogrodzenie-dla-psa
Przewód położony na ziemi tworzy barierę dla psa z założon± obroż±. Możesz pilnować kilka psów jednocze¶nie. Wystarczy każdemu założyć obrożę niewidzialnego ogrodzania.

Każdorazowo zestaw niewidzialnego ogrodzenia składa się z kilku elementów – obroży elektrycznej ze smyczą lub samego nadajnika, generatora sygnału radiowego oraz przewodu antenowego – jest to standardowy drut miedziany w otulinie odporny na działanie promieni UV. (dodatkowo w zestawie jest kilka elementów i akcesorii montażowych). Przewód antenowy rozkłada się dookoła chronionego obszaru czy to będzie ogródek, podwórko czy ogród – przewód można zawiesić na ogrodzeniu, położyć na ziemi lub zakopać w ziemi na głębokość nie większą niż 10cm. Przewód musi stanowić pętle – końcówki kabla antenowego wpinamy do generatora. Jeżeli chcemy stworzyć wysepkę np. wokół basenu lub rabatki – chcemy aby część drutu antenowego wyłączyć by nie stanowiły ogrodzenia elektrycznego, splatamy dwa przewody ze sobą i obroża elektryczna przestaje na niego reagować.

Niewidzialne ogrodzenie uznane zostało za najbardziej skuteczne urządzanie do tresury i dyscyplinowania psa.
Całe ogrodzenie łatwo i bezproblemowo rozkłada się bez użycia dodatkowych narzędzi. Należy pamiętać jedynie by nie przerwać kabla antenowego. Tak rozłożone ogrodzenie gotowe jest do użycia.

Pieskowi należy zawiesić na szyli obroże elektryczną. Pies podchodząc do ogrodzenia na początku otrzymuje sygnał dźwiękowy jeżeli go zlekceważy dostaje impuls elektryczny w szyje. Uwaga elektrody obroży elektrycznej muszą przylegać do skóry psa. Jeżeli elektrody nie przylegają z powodu grubej sierści należy wygolić sierść na szyli lub założyć dłuższe elektrody.
Copyright © 2009 ogrodzeniaelektryczne.pl strona    Projekt & wykonanie Bate